Ājurvēda

Profesora Dr. Partapa Čauhana (Partap Chauhan) ājurvēdas klīnika

  • Pančakarma
  • Ķermeņa un prāta balansēšana, relaksācija
  • Hronisko un smago slimību ārstēšana

Grupu un individuālie braucieni.

Dr.Partaps Čauhans

ir ājurvēdas ārsts, profesors, vairāku grāmatu autors, starptautiskas nozīmes lektors,  TV personība.  Dr.P.Čauhans Indijas ājurvēdas  institūta „Jiva” dibinātājs un  direktors  , viņa pārraudzībā ir institūta klīnika un farmācija. Viņš vada  TV raidījumus vadošajos televīzijas kanālos kā Sahāras News National,  World TV, News 24 u.c, kuru skatītāju auditorija ir vairāk  nekā 50 miljonu cilvēku.

Kopš 1992. gada Dr. Čauhans  velta sevi ājurvēdas popularizēšanai visā pasaulē , konsultē pacientus, vadot seminārus un lekcijas vairāk nekā 50 valstīs.
Dr.Čauhans (BAMS) ieguvis sudraba medaļu Ājurvēdas zinībās, kas tika apgūtas Deli Universitātē, Indijā, mācījies pie populāra Ājurvēdas zinātnieka Shri Nanak Chand.

Viņš ir eksperts t.s. neārstējamu slimību ārstēšanā, farmācijā. Viņš  apvieno modernas tehnoloģijas ar seno  Ājurvēdas zinātni, 1995. gadā izveidojot  pasaulē pirmo Ājūrvēdas mājas lapu,  kas nodrošina bezmaksas veselības konsultācijas, tiešsaistes kursus un veselīga dzīvesveida padomus. Viņš ir  izveidojis  pasaulē pirmo Ājurvēdas telemedicīnas centru, kas nodrošina bezmaksas veselības konsultācijas pa tālruni.

Dr.Čauhans izveidoja Jiva Ājurvēdas klīnikas vairākās Indijas pilsētās,  Eiropā, kurās katru gadu no visas pasaules ārstējas tūkstošiem pacientu.

Dr.Čauhans ir izstrādājis vairāk nekā 500 klasiskās un vairāk nekā 70 patentētus autentiskus veselības un skaistumkopšanas produktus.
Autors vairākām grāmatām un  DVD video par veselības problēmām, Dr.Čauhans māca Ājurvēdu gan Indijā un citās valstīs. Viņš regulari sadarbojas ar vairākām starptautiskiem preses izdevumiem veselības jomā. Viņš ir vadījis simtiem stresa pārvarēšanas semināru  valstu amatpersonām, zinātniekiem un uzņēmumu vadītājiem, piemēram, IBM, Nokia un Airtel. Dr. Čauhans veiksmīgi sadarbojas ar vairākām ārvalstu organizācijām, piemēram , ParamAyu (Horvātija), Terre-du-Ciel (Francija), Ājurvēdas akadēmija (Lietuva), Ajurweda.pl (Polija), Ananda asociācijas (Francija) , Jivas pārstāvis Japānā, Dienvidkorejā, Meksikā, un ASV veselības centrā , tagad arī ar Ājurvēdas centru Kuldīgā.

Dr.Čauhan ir Indijas Veselības ministrijas Padomdevējas komitejas loceklis un ASV prestižās NAMA (Valsts Ājurvēdas medicīnas asociācija) loceklis. Viņš ir viesprofesors pie Ājurvēdas Gurukula, Japānā un Klaipēdas Universitātē, Polijā, Dienvidāfrikā u.c.

Viņa Telemedicīnas centra projekts, TeleDoc, saņēma ANO Pasaules Samita balvas. Indijas prezidents Dr. APJ Abdul Kalam par sasniegumiem Ājurvēdā viņu novērtējis un apbalvojis kā labāko Ājurvēdas ārstu.

Ājurvēdiskā masāža

trešdienās un ceturtdienās Rīgā, Bruņinieku ielā 36, salonā „THE FISH SPA”

pārējās dienās Kuldīgā, 1905.gada ielā 5, ājurvēdas centrā

Apjaust , kas es esmu, ko patiesi gribu,

 ko grib mans ķermenis – dvēseles māja.

Ājurvēdiskā  masāža palīdz sajust fizisko ķermeni: sadzirdēt un saredzēt sevi no iekšpuses šajā mirklī, sadzirdēt sevi pagātnē un nākotnē.

Masāža  –     tā ir  kā meditācija , kurā sajūti , sadzirdi sava  ķermeņa un dvēseles dziesmu . Ja dvēsele skumst, tai jāliek dziedāt! Enerģētiskā līmenī  tā savieno cilvēka fizisko ķermeni ar garīgo.

*Visa ķermeņa masāža ar siltu eļļu  (abhyanga):

Stabilizē nervu sistēmu, samazina  muskuļu spriedzi, atjauno ķermeni, izvada toksīnus,  nomierina prātu, mazina nogurumu, uzlabo miegu,  un āda- āda kļūst kā maigs zīds.

*Maiga galvas un sejas  masāža, siltas eļļa liešana  uz pieres , (shirodhara):

Dziļa relaksācija, nervu sistēmas nomierināšana,samazina trauksmi,baro matus un galvas ādu,  domu skaidrība – miera un klusuma ienākšana dvēselē.

*Piena-rīsu masāža – īpašā tikšanās  labam miegam , atslābumam,  pret reimatiskām sāpēm, locītavu un muskuļu sāpēm

*Lokālā siltas zāļu eļļas  procedūra mugurai (Kati vasti) muskuļu sāpju  un nervu spriedzes mazināšanai.

*Enerģijas atjaunošana ar kristāliem–  attīra , atjauno un līdzsvaro  enerģijas plūsmu organismā.

Tikšanās  laikā

* Meklēsim atbildes uz jautājumiem, risināsim tos,  kuri ir tik sāpīgi…  ka dvēsele raud .  Mēģināsim izprast  ceļu no pagātnes caur tagadni uz nezināmo nākotni.

*Meklēsim  atbildes uz jautājumiem – 

KAS  ES  ESMU? 

KAS IR NODERĪGS  MANAI LABSAJŪTAI?

KO  ES  PATIESI  VĒLOS? 

* Dalīšos zināšanās par ēšanas paradumiem, elpošanu, vingrojumiem, meditācijām, mūziku, lietu kārtību ,  rotām, attiecīgām krāsām, mājas iekārtojumu.

Individuāla pieeja katram un  pat  viena tikšanās liks atmosties ķermeņa slēptajām rezervēm  ar saredzamu rezultātu –   lielisku pašsajūtu,  mainīsies  balss intonācija,  acu izteiksme, ķermeņa smarža, mērķu skaidrība.

Sajūti ienākam mieru un klusumu , mīlestību un prieku dvēselē .

Šī ir  iespēja ieskatīties SEVĪ .  

Masāža (1.5h)– 25.-LVL

Konsultācija(1h) – no 15.-LVL

Informācija un pieteikties iepriekš pa tālr.   29104091,  e-pastā  akv7@inbox.lv

Manu zināšanu avots, prakse  un sertifikāti: Indijas Ājurvēdas institūtos no 2006. gada: Jiva  Ayurveda prof. Dr.Partapa Čauhana(Partap Chauhan)  un  Pt.Dayaram institute of holistic healing and sciences (Dr. Y.Vivek).Ājurvēdiskās masāžās-terapijā , jogas terapijā, jogā,  kundalīnī jogā- enerģētiskās  sistēmas darbība un to īpašie aspekti,meditāciju metodēs.

Uz tikšanos, Dina Gribi atbildēt?